Erdoğan'ı ağırlayan Katar Emirinin Türk restoranını seçmesi basında böyle yer buldu

Erdoğan'ı ağırlayan Katar Emirinin Türk restoranını seçmesi basında böyle yer buldu haberi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onuruna yemek düzenleyen Katar Emiri'nin Türk restoranı Şazeli Katar'ı seçmesi basında "Majesteleri Katar Mall'daki Türk restoranında Erdoğan onuruna öğle yemeği verdi." şeklinde kullanıldı.

Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan onuruna yemek verdi. Yemek için ülkedeki en büyük Türk restoranı "Şazeli Katar"ı seçmesi, Katar basınında büyük ilgi gördü. İki liderin Katar'ın başkenti Doha'da bulunan "Şazeli Katar" isimli bir Türk restoranında yediği öğle yemeği Eş-Şark "Majesteleri Katar Mall'da öğle yemeği verdi... Majesteleri ve Erdoğan bölgesel konuları ele aldılar." başlığını attı.

"ERDOĞAN ONURUNA ÖĞLE YEMEĞİ"

Raya gazetesi, "Majesteleri Katar Mall'daki Türk restoranında Erdoğan onuruna öğle yemeği verdi." manşetini kullandı.El-Vatan gazetesinde de "Majesteleri Erdoğan onuruna öğle yemeği verdi. Katar Mall'u gezdiler." şeklinde yer buldu."Katar Emiri kardeşi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki heyet onuruna Katar Mall'daki bir Türk restoranında yemek verdi." ifadeleri kullanılan haberde, yemekte bir dizi bakan ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşlik eden heyetin de hazır bulunduğu ifade edildi. Şazeli Katar'ın sahibi Ömer Seyfi Aktülün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Katar'da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Her zaman Türk girişimcisinin yanında olan Sayın Cumhurbaşkanımıza ve heyete şükranlarımızı sunuyoruz. Katarlı dostlarımız da sağolsun, bizi ilk günden beri yalnız bırakmadı" diye konuştu.

AVRUPA SERİ İLANLAR
Avrupa Gazete iPhone Uygulaması